POČASÍ

Teploty se drží okolo příjemných 20°C a příroda si začíná hrát s jarními barvami.

 

 

Herní čas: Květen 1994

 

ŠKOLA KOUZEL MAGICAE

Ve škole kouzel Magicae se můžeš naučit hravě kouzlit a ještě poznáš spoustu kamarádů. Stačí jen poslat přihlášku a čekat na odpověď. Já jsem zakladatelka a ředitelka Bereniké Maricheli. Na škole jsou čtyři koleje: Jedomág, Ostromor, Krysomor a Orlohnát. Zařadím tě a ty můžeš chodit na hodiny, jít na návštěvu např. do Bradavic přes letaxovou síť......Možností je spousta, takže se bav. Naším patronem je gryf.

Děj ve škole

04.04.2013 10:23

NOVÁ MĚNA!

Od dnešního dne se v Magicae bude platit jako jinde-galeony. Ve vašich trezorech už jsou pouze galeony, abyste si nemuseli měnit pokaždé, když půjdete například do Fredových cukříčků. Bereniké Thea Maricheli, ředitelka
12.01.2013 14:41

TURNAJ TŘÍ KOUZELNÍKŮ

  Naši školu bude reprezentovat v tomto turnaji Emma Swan. Dnes, 12.ledna, se v 19:00 dostaví do Velké síně ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Informace jí budou zaslány přes sovu. Na zahájení se snad budu moci dostavit i já. Přeji jí v turnaji mnoho úspěchů, protože bude mít...
18.11.2012 15:33

VOLNÁ MÍSTA

  VOLNÁ MÍSTA V POZICI UČITELŮ: Lektvary Levitace Protikouzla Domácí práce s pomocí kouzel Bylinkářství Práce s kouzelnými živočichy (Na dobu neurčitou) VOLNÁ MÍSTA V POZICI PRACOVNÍKŮ ŠKOLY: Klíčník Hajný Školník Správce kolejní budovy Asistent učitele POKUD SE...
21.09.2012 17:11

Studenti!

Prosíme všechny studenty, kteří se zajímají o studium a již jsou registrováni, aby napsali komentář. Děkuji, madame Montgomery
01.09.2012 19:40

BODY

Každá kolej dostane do začátků deset bodů. Buď o ně může přijít, nebo je navýšit. B.K.
02.08.2012 20:28

Pokec

  Otevřel se pokec ve společenských místnostech. E-mailem vám bylo zasláno heslo pokecu ve vaší společenské místnosti. Doufám, že se vám pokec líbí...

Anketa

Kde jsi vyrůstal?

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode